Bitbook Gambling
$ 0.1241
Bitcoin Faith
$ 0.5012
Bitcoin
$ 19,288

Thodex Nem Coin Ekşi Sitesi Yorumları

Dünyanın ilk akıllı varlık blok zinciri olan NEM yeni bir ekonomi hareketi olarak heyecan yaratıyor. Thodex Nem Coin ekşi satırlarında da yerini almış durumda. Ekşi yazarları yeni ve işlevsel kripto para birimi hakkında oldukça olumlu şeyler söylüyor.

Büyük bir işlem hacmine sahip olması bu Altcoin’i diğerlerinden ayırıyor. Todeks Nem Coinin borsadaki adı ise XEM. Hem bir kripto para hem de bir Blockchain platformu olarak oldukça etkileyici bir profil çizen Nem Coin ekşide de belirtildiği gibi 3,7 milyar doların üzerinde pazar piyasasına sahip bir kripto para haline gelmiş durumda.

Thodex Nem Coin sıfırdan inşa edilen bir kripto para birimi. Mevcut kripto paraların eksikliklerini keşfedip düzeltmeye yönelik hareketleri kapsıyor. Hız ve ölçeklenebilirlik kripto paralarda yaşanan en önemli sorunlardan. Tabi bir de işlem kolaylığı var.

Thodex Nem Coin teknolojisi bunların üzerine giderek çok daha iyi bir sistem geliştiriyor. Todeks Nem Coin kullanıcılarının değeri işlem sayısı arttıkça artıyor. Bu da kullanıcılar için oldukça avantajlı. Böylece kullanıcılar coinleri elinde tutmak yerine aktif olarak kullanmaya teşvik ediliyor.

Thodex Nem Coin Hakkında Neler Söyleniyor?

Yüzlerce kripto para arasından sıyrılan başarılı bir teknoloji ile karşı karşıyayız. Kripto para piyasasında oldukça popüler olan Nem Coin hakkında olumlu görüşler hâkim.

Finansal özgürlüğü dile getiren bir platform olması sıradan bireylerin kripto para yönetimine katılmasını öngörüyor. Halka açık blok zinciri kullanıcılar tarafından çok tutuldu.

Gündemde bu kripto para hakkında epey konuşmalar oluyor. Çığır açan bir teknoloji olarak görenlerin sayısı da oldukça fazla. Bir devrim niteliğinde olduğunu söyleyenler de var.

Todeks Nem Coin hakkında enerji tasarrufu konusu da çok gündemde. Nem Coin Bitcoinden farklı olarak yüksek enerji harcanarak coin üretimi yapılmasını önlüyor. Yani Nem Coin üretimi çok daha az enerjiyle mümkün oluyor.

Nem Coin hakkında bir diğer konu da Bitcoindeki madencilik olayının burada olmaması. Bitcoin madenciliği koin üretiminde kullanılan bilinen tek yöntemdi. Nem Coinle birlikte hasat yöntemi devreye girdi. Nem Coin ekşi sitesi yorumlarında da bu hasat olayına yer verilmiş.

Hasat yapabilmek için ise başlangıçta 30 milyon Nem Coin sahibi olmak gerekiyor. Hasat yönetimi ile koin üretmek için özel bir donanıma ihtiyaç yoktur. Nem Coin alım satımı ise Binance üzerinden yapılabiliyor.

Thodex Nem Coin Kullanıcıya Ödül Veriyor

10 binden fazla XEM sahibi Nem Coin kullanıcısı olan herkes önem puanına sahip oluyor. Bu önem puanı yapılan her işlemde yükseliyor. Bu sisteme POI sistemi deniyor. POI sitemi tamamen NEM teknolojisinin bir buluşudur. Bu sistem kullanıcıların kripto paralarını bekletmek yerine dolaşıma sokmalarını teşvik ediyor.

Todex Blockchain tabanlı eşler arası kripto para birimi ve bir geliştirme platformu olan NEM kullanıcı odaklı bir sistem sunuyor. Nem Coin kullanıcılarını işlem hareketleri takip ediliyor ve işlem başına puan almaları sağlanıyor. Yani kullanıcılar kripto para kullanırken ekstra kazanç sağlıyor. Koin üretme ve geliştirme konusunda esneklik sağlayan bu sistemde her kullanıcı değerli hale geliyor.

Blok zincirini kullanmada kişiselleştirme olanağı tanıyan NEM sadelik ve basitlik temelinde geliştirilmiş bir platform. Platform ağında yer alan herkesi önemli kılan POI algoritması Nem Coin farkını ortaya koyuyor. Nem Coin ekşi yorumlarında da olumlu şekilde bahsedilen fark yaratan bir kripto para birimi.

Todex Nem coin nedir daha iyi anlamak için de bu makalemiz size yardımcı olur. Ayrıca diğer kripto para haberleri konusunda bu linkimizi de takip etmenizi tavsiye ederiz.