Thodex Nem Coin Analiz Ve Todex İncelemesi

Thodex Nem Coin Analiz Ve Todex İncelemesi

Thodex Nem Coin kripto para piyasasının uyuyan devi olarak biliniyor. 2015’te piyasaya girdiğinden beri en iyi 10 kripto para içinde yer almayı başarmıştır. Pazar payı açısından NEM yedinci sırada yer alıyor. Todex Nem Coin analiz ve incelemesini yaparken güçlü yanlarını, zayıf yanlarını, fırsatlarını ve tehditlerini birlikte değerlendirmek gerekiyor.

Java dilinde yazılmış blok olan NEM merkezi olmayan bir platformdur. Kamu, özel ve ticari şirketler için geniş bir dağıtım modeli oluşturmayı amaçlayan NEM Platformunun kripto parası Thodex Nem Coin yani XEM’dir. Todeks XEM Japonya’daki en değerli ikinci dijital para olma özelliğine sahiptir.

Devrim niteliğinde bir dijital platform olarak gösterilen NEM kendine özgü yenilikçi bir algoritma geliştirmiştir. Piyasadaki mevcut kripto paralarından çok daha iyi bir sistem sunan Thodex Nem Coini farklı kılan yeni algoritmasıdır. Mevcut algoritma ile koin üretimi yapmak oldukça zorlu bir işlemler ağı gerektirmektedir.

Normal bilgisayarlar kullanılarak bu işlem gücü karşılanamaz. Nem Coin algoritması sıradan insanlarında koin üretimi yapabilmesine olanak tanıyor. Yani çok sayıda madeni paraya sahip olanlar değil aynı zamanda daha fazla işlem yapanlar da bu sistemde değerli olmaktadır.

Thodex Nem Coin Artıları Nelerdir

Todeks Nem Coin analiz ve inceleme yaparken artıları ve eksileri sıralamamız gerekiyor. Nem Coinin en büyük artısı bu yeni algoritmasıdır.

  • Nem Coin enflasyon etkilenmeyen bir para birimidir. Dijital paraların kullanıcı tarafından benimsenmesini sağlayan bir özellikte saniye kaç işlem yaptıklarıdır. Nem Coin saniye 3000 işlem yapabilmektedir. NEM, Bitcoinden yaklaşık 200 kat daha fazla işlem yapabilmektedir. Her bir işlemin tamamlanması ise 15 saniye sürmektedir. Bu da hızlı işlem yapma imkânı tanır.
  • Madencilik değil de hasat yoluyla koin üretimi yapmaya olanak tanıması da bir diğer artı değerdir. Ağın akışını sürdürmek için işlem yapanlar desteklenmektedir. Ödül sistem ile aktif kullanıcılar teşvik edilmektedir. Madencilik için gerekli olan büyük makineler ve güç kaynaklarına gerek yoktur. Bu da enerji tasarrufu yapılmasını sağlar.
  • Halka açık bir blok zinciri olması herkesin kendi ekonomisini yönetebileceği bir sistem yaratır. Bu sistemde her kullanıcı her bir işlem değerlidir. Todeks Bitcoinde olduğu gibi sadece büyük yatırımcılar değil herkes için sistem aynı avantajları sunar.

Nem Coin Eksileri Nelerdir?

Thodex Nem Coin oldukça fazla övgüler alan bir kripto paradır. Tabi bununla birlikte zayıf yanlarını da görmek gerekir.

Japonya dışında pek bir üne sahip olmayan Nem Coin pazarlama konusunda biraz geride kalıyor. Bitcoin, Ethereum ve hatta Cardano insanlar tarafından daha çok biliniyor. Küresel bir dijital para birimi olması için Nem Coinin daha fazla bilinmesi tanınması gerekiyor. Benzersiz teknolojik avantajlara sahip olsa da iyi pazarlanamadığı için geride kalıyor.

Todeks Ethereum veya Ripple’ın yarısı kadar popüler değil. Potansiyeline göre oldukça düşük değerde. Pazarlama stratejilerinin kötü olması nedeniyle hak ettiği değeri bulamıyor. Ama yine de sağlam bir zemine bastığını ve geleceğin kripto para birimleri arasında mutlaka yer alacağını söyleyebiliriz. Görünen o ki Nem Coin artıları eksilerinden oldukça fazla.

Tek eksiği çok daha iyi bir pazarlama stratejisi diyebiliriz. Nem Coin analizleri geleceği parlak bir kripto para olduğunu gösteriyor. Uzun vadeli bir kripto para olacağı öngörülüyor. Blockchain topluluğuna sunduğu yeni özelliklerle takdir görüyor. Kullanım kolaylığı sağlaması açısından da piyasadaki en iyi kripto paralardan biri olmaya devam ediyor.

Nem Coine ile ilgili farklı yorumlara bu yazımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca eğer Ethereum haberleri ile ilgili merak ettikleriniz varsa da bu linkimiz size bilgi verecektir.

Nem Coin